Opavským brankářům zápas ve Vítkovicích nevyšel

• neděle 22. října 2006
  • Michal Berg

O s t r a v a - Na zápas ve Vítkovicích budou chtít brankáři juniorky rychle zapomenout. Ani jednomu se utkání nepovedlo a i proto si Slezan odvezl z Ostravy prohru 4:8. V první třetině ještě Havlíček a Blaga dokázali na domácí vedení odpovědět a srovnat, následně se ale hráči Opavy prosadili až za stavu 2:8. Skóre korigovali opět Havlíček a Polok. Svůj výpadek budou moci Opavští napravit ve čtvrtek doma proti Olomouci.

16. kolo, sobota 21. 10. 2006

HC Vítkovice

8:4 (4:2, 4:0, 0:2)

Branky: 10. Bursík (Palík), 11. Mikula (Noga, Velecký), 17. Valchař (Mlynář), 18. Klimša (Strapáč), 25. Bursík (Hrubý), 25. Valchař (Olšar), 29. Olšar (Kara, Vošvrda), 36. Valchař (Hrubý, Olšar) - 13. Havlíček (Kocián), 16. Blaga, 55. Havlíček (Polok, Trefil), 59. Polok (Herman, Trefil). Rozhodčí: Kusý - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 9:6, navíc Plánovský 10 minut OT. Využití: 0:2. Diváci: 160. Střely na branku: 34:41.

Vošvrda - Flašar, Měkýš, Mlynář, Voráček, Hartmann, Hrubý, - Valchař, Mikula, Velecký - Klimša, Sedmidubský, Bursík - Noga, Strapáč, Mocek - Kara, Olšar.

Eršek (17. Vašut, 25. Eršek) - Vrabel, Plachký, Plánovský, Tichý, Gulda, Trefil - Havlíček, Polok, Kocián - Wolf, Mlýnek, Uhlár - Herman, Chalupa, Vlašánek - Blaga, Jurdič, Gebauer.