Opavští protrhli séri neúspěchů a z Blanska vezou výhru

Zápas4.10.2009 | Michal Berg
Díky rychlému úvodu vedl Slezan v Blansku po několika minutách 2:0 po brankách Glabazni a Kociána. Po snížení Rajnohy dlouho bránil vedení 2:1, v 50. minutě ale domácí v přesilovce srovnali a začalo se nanovo. Ivo Kocián naštestí minutu před koncem svou druhou brankou v zápase rozhodl o výhře Slezanu a o chvíli později ji střelou do prázdné branky potvrdil Kamil Glabazňa. Pro něj to byl už devátý gól v šesti zápasech nové sezóny! Další zápas čeká Opavu ve středu, kdy doma přivítá v derby Nový Jičín.
6.kolo, neděle 4.10.2009
3:4(1:2, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 7. Rajnoha (Pazdera), 49. Tesař (Fischer), 60. Tatar (Truhlář) - 3. Glabazňa (Chalupa), 5. Kocián (Polok, Černý), 59. Kocián (Polok), 60. Glabazňa (Kukol). Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Diváci: 200.
VSK Technika Blansko:
HC Slezan Opava: Iláš - Kukol, Měkýš, Tichý, Plachký, Plánovský, Schreier - Černý, Polok, Kocián - Kovalovský, Chalupa, Glabazňa - Herman (41. Wolf), Kříž, Tůma.

Ohlasy trenérů

Karel Suchánek (Opava): Před zápasem jsme si řekli, že nemůžeme pokračovat ve výkonech, které jsme předváděli. Vyšel nám vstup, kdy jsme vedli rychle 2:0 a i potom jsme až do 50. minuty hráli oproti předchozím zápasům dobře v obraně, i když nějaké nedostatky tam stále byly. Pak jsme ale měli několik útočných faulů, ze kterých pramenily přesilovky a z jedné z nich domácí vyrovnali. Naštestí jsme dali rychle třetí gól a zápas vyhráli, ale nebyl jsem už po několikáté v sezóně spokojen s výkonem brankáře Iláše.


Aktuálně na webu