Slezan se vrací z Nového Jičína bez bodu, rozhodla první třetina

Zápas7.12.2013 | Redakce
Hokejisté opavského Slezanu v sobotním derby na ledě Nového Jičína neuspěli a domů se vrací s prázdnou. Zápas rozhodla první třetina, ve které domácí třikrát skórovali. Opavští se zlepšili, ale vyrovnat nedokázali, i když ve třetí části mocně dotahovali. Slezané tak klesli ze třetí na pátou příčku tabulky.
25.kolo, sobota 7.12.2013
6:3(3:1, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 1. Heža (Kacíř), 15. Lehečka (Heža, Kacíř), 19. Hanák (Uhlár, Vnenk), 37. Sprušil (R. Gebauer), 54. Lehečka (Kacíř), 60. Uhlár – 10. Baďura (Chalupa), 53. Herman (Wolf), 53. Chalupa (Tichý). Rozhodčí: Kika - Novotný, Šimčík. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 6:3.
Ďáblové Nový Jičín: Šrámek – Cabák, Vašut, Horák, Vnenk, Cabák, Gulda, F. Chvostek – Kacíř, Heža, Lehečka - Sprušil, Macháček, R. Gebauer - Uhlár, Hanák, Kabeláč
HC Slezan Opava: Šafránek – Galvas, Kysela, Tichý, Kukol, Pavelek, Mosler, Vrabel – Herman, Měch, Wolf – Baďura, Chalupa, Kocián – Svoboda, Polok, Vítek – Vlašánek.

Ohlasy trenérů

Josef Doboš (trenér HC Slezan Opava):

Hned v úvodu zápasu jsme inkasovali, což nás trochu srazilo a první třetina nám celkově nevyšla. Prohrávali jsme 1:3 a do zápasu jsme se nedokázali dostat zpátky. Podařilo se nám sice snížit na rozdíl jediné branky, ale pak nám domácí opět odskočili. Výborně chytal domácí brankář Šrámek, který výrazně podržel svůj tým.


Aktuálně na webu